- D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- Limanowa, Szkoła
- Limanowa, Rondo
- Limanowa, Sąd
- Limanowa, Dworzec A.
- Limanowa, Kopernika
- Limanowa, PKP
- Limanowa, Ulica Słoneczna
- Limanowa, Szpital
- Limanowa, Sowliny Osiedla
- Limanowa, Sowliny
- Limanowa, ul. Tarnowska II
- Limanowa, ul. Tarnowska I
- Limanowa, Remiza
- Limanowa, Łososina Górna Centrum
- Młynne, Michura/Sklep
- Młynne, Młynne Górne
- Młynne, Krzyżówka
- Makowica, Bacówka
- Makowica, Osiedle
- Makowica, Matląg