0856 D+67
0941 D6
1036 D7
1101 D+6
1126 D6
1146 D67
1226 D6
1321 D67
1351 D+67
1506 D67
1531 D6
1626 D+67
1706 D67
1731 D6
1851 D+67
1946 D+67
2011 5f
2116 D+67
2211 7
2231 D+67
2316 5f
- D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- + - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
- 6 - kursuje w soboty
- 7 - kursuje w niedziele
- 5 - kursuje w piątki
- f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
- Kraków, Wita Stwosza - OSPO
- Stare Rybie, Sosnówki
- Stare Rybie, Dom Kultury
- Nowe Rybie, Smagówka
- Nowe Rybie, Szkoła
- Nowe Rybie, Remiza
- Rupniów, Rupniów II Kokoszki
- Rupniów, Krzyżowa
- Rupniów, Szklana
- Piekiełko, PKP
- Piekiełko, Piekiełko/Bałażówka
- Koszary, Koszary II
- Koszary, Koszary I
- Limanowa, ul. Starodworska
- Limanowa, Remiza
- Limanowa, ul.Łososińska cmentarz
- Limanowa, ul. Tarnowska I
- Limanowa, ul. Tarnowska II
- Limanowa, ul. Witosa
- Limanowa, Sowliny Osiedle
- Limanowa, Szpital
- Limanowa, Ulica Słoneczna
- Limanowa, PKP
- Limanowa, Sąd
- Limanowa, Zygmunta Augusta