0546 D
0638 D6
0655 DS
0701 S
0706 H
0733 H
0741 D
0800 S
0823 D6
0900 D
0923 D
0958 D6
1133 D
1218 D6
1230 D
1403 D
1443 D6
1513 S
1553 D
1648 D
1738 D
1833 D
- D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- 6 - kursuje w soboty
- S - kursuje w dni nauki szkolnej
- H - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
- Sadek, Centrum
- Sadek, Dąbrówka
- Szczyrzyc, Szczyrzyc
- Góra Św. Jana, Kościół
- Szczyrzyc, Wadzyń
- Mstów, Mstów
- Mstów, CPN
- Mstów, Zarzecze
- Jodłownik, UPT
- Jodłownik, Jodłownik II
- Jodłownik, Markuszowa
- Jodłownik, Jodłownik
- ,
- Wilkowisko, Wilkowisko II
- Wilkowisko, Wilkowisko
- Wilkowisko, Owsiana
- Zawadka, Zawadka
- Podłopień, Podłopień Dolny
- Tymbark, Tymbark Góry
- Tymbark, Tymbark PKP
- Tymbark, Tymbark rynek
- Tymbark, Tymbark szkoła
- Tymbark, Tymbark
- Tymbark, Zamieście
- Tymbark, Zamieście I
- Tymbark, Zamieście Przylaski
- Limanowa, Sowliny Sucha
- Limanowa, Sowliny
- Limanowa, Sowliny Osiedle
- Limanowa, Szpital
- Limanowa, PKP
- Limanowa, Kopernika
- Limanowa, Kilińskiego
- Limanowa, Zygmunta Augusta