Piekiełko - Piekiełko/Bałażówka
przystanek: 08, droga: 1618 K
0700 D
0750 D
0900 D
1050 D
1155 D
1300 D
1400 D
1510 D
1610 D
0522 D
0642 D
0727 Df
1102 D67
1227 Df
1452 D67
0436 D
0546 D+67
0626 D6
0711 D+67
0801 D67
0836 D+67
0956 D+67
1026 D6
1131 D67
1201 5f
1236 D+67
1316 D
1341 D+67
1431 D
1511 D+67
1611 D+67
1646 7
1716 5f
1736 D+67
1851 7
1911 D+67
0657 D
0847 D
1037 D
1232 H
1232 S
1437 D
1557 D
1742 D
- D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
- 6 - kursuje w soboty
- 7 - kursuje w niedziele
- + - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
- 5 - kursuje w piątki
- H - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
- S - kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład ważny od dnia: 2016-11-29